+380 96 816 47 20 info@centresipd.com

Бакалавріат в Хорватії

Ми надаємо можливість гарантованного вступу до університетів Хорватії

Отримання вченного ступеню Бакалавріат в Університетах Хорватії

Що таке бакалавріат

як отримати диплом бакалавра в Хорватії

В Хорватії рівні кваліфікації аналогічні іншим європейським країнам, а саме бакалавр і магістр.

Бакалаврат займає від 4 до 6 років.

Навчання закінчується захистом дипломної роботи і отримання диплому бакалавра. Обов’язковим під час навчання є проходження практики. Після отримання диплому бакалавра випускник, що отримав вищу освіту, може продовжити навчання на магістратурі або піти на роботу за своєю спеціальністю.

12000 студентів

Що чекає після бакалаврату?

Після отримання європейського диплому бакалаврата випускники можуть будувати кар’єру в любій країні світу або продовжувати навчання в магістратурі.

Освіта населення становить рекордні 98,2%.

Хорватія – країна, яка може похвалитися однією з кращих в Європі систем освіти. Навчання в Хорватії для українців відкриває широкі перспективи.

Приватний ВНЗ

Університет Бізнесу у Рієці (PAR)

Університет Бізнесу у Рієці є одним з найбільших приватних вищих навчальних закладів Хорватії.

У міжнародному діловому та науковому середовищі, шляхом навчання та розвитку висококваліфікованих та досвідчених наукових керівників і співробітників, цей навчальний заклад вносить свій внесок у розвиток суспільства та науки.

Бакалавріат

Visoka poslovna skola PAR

Університет бізнесу PAR  є членом консорціуму «Хорватські університети для проектів ЄС», який був акредитований асоціацією Informo у 2017 році. Таким чином, студенти VPŠ PAR можуть по обміну проходити професійну практику, що ще більше полегшує та заохочує мобільність студентів у рамках програми Erasmus+.

Управління бізнесом

Студенти бакалаврату, які обирають спеціальність управління бізнесом, набувають базових навичок у сфері HR-менеджменті, маркетингу, фінансах, комунікаціях, плануванні та управлінні.

Вступ 2000 €/рік.

Менеджмент у гастрономії та рестораторах

Завдяки навчанню на цій спеціальності студенти набувають високоякісної кваліфікації згідно вимог і потреб ринку гастрономії.

Вступ 2000 €/рік.

Visoka poslovna skola PAR

Університет Рієки (Sveučilište u Rijeci) – це вищий навчальний заклад, розташований у місті Рієка на півночі Хорватії. Університет був заснований у 1973 році і сьогодні пропонує більше 100 бакалаврських, магістерських та докторських програм з різних галузей знань. Рієкський державний університет має репутацію провідного навчального закладу в регіоні, який пропагує високу якість освіти, інноваційний підхід до навчання та відкрите спілкування між викладачами та студентами.

Управління бізнесом

Студенти, що обирають спеціалізацію управління бізнесом на бакалаврському рівні, отримують базові навички у таких галузях, як управління персоналом, маркетинг, фінанси, комунікації, планування та керування.

Вступ 2000 €/рік.

Залиш завякву на навчання в ЄС