+380 96 816 47 20 info@centresipd.com

Історія розвитку компанії

Історія компанії Centre SIPD

Стажування та навчання в ЄС з компанією Centre SIPD

Компанія Centre SIPD вже більше семи років допомагає студентам та вченим з усього світу здійснювати навчання та наукові дослідження за кордоном. За цей час компанія успішно розвивалася та розширювалася, відкриваючи нові горизонти для своїх клієнтів.

З 2014 року Centre SIPD допомагає студентам та вченим здійснювати стажування у різних країнах світу, починаючи з України та закінчуючи Європою та Азією. У 2015 році компанія провела перше міжнародне стажування в Словаччині та створила першу публічну базу виданих сертифікатів для учасників стажувань. У наступні роки Centre SIPD продовжувала розширювати свої можливості, проводячи наукові стажування у Словаччині, Польщі та Болгарії в 2016 році та розширюючи свої горизонти в 2017 році, коли компанія відкрила нові можливості для студентів та вчених в Австрії, Угорщині та Чехії. У 2018 році Centre SIPD розширила свої щорічні стажування в Хорватії, Словенії та Італії та почала надавати підтримку у супроводі захисту дисертаційних досліджень.

Заснування компанії

та перші коференції в Україні

проведення першого міжнародного стажування у Словаччині

Та створення ПЕРШОЇ публічної бази виданих сертифікатів для учасників стажувань.

Словаччина, Польща, Болгарія

Проведення наукових стажуваннь

Словаччина, Польща, Болгарія, Австрія, Угорщина, Чехія

Відкриття нових горизонтів. Започтакування заходів як щорічних

Польща, Хорватія, Україна

Створення гібридних стажувань в онлайн та офлайн форматі, у країнах: Польща, Болгарія, Хорватія та інші.

Польща та Хорватія

Проведення стажувань під час всесвітньої хвилі ковіду, із дотриманням всіх санітарних норм, встановлених кожною окремою державою

Щорічні стажування

Розширення горизонтів у сфері публікаційного консалтингу

«Щорічні заходи» + Хорватія, Словенія, Італія

Установка додаткових щорічних стажувань. Перші кроки освіти за кордоном для абітурієнтів. Супровід захисту дисертаційних досліджень.

Повноцінне відкриття напрямку "Освіта закордоном"

Проведення безкоштовних курсів з вивчення хорватської мови для біженців у Хорватії під час війни в Україні, Допомога зі вступом здобувачам освіти до університетів Європи, суспільна робота з колегами із Казахстану для проведення наукового стажування на тему «Світ Після ковіду та розвиток науки під час війни».

Навчання за кордоном

З 2019 року Centre SIPD розширила свої можливості у сфері публікаційного консалтингу та проведення щорічних стажувань. У 2020 році компанія зуміла провести стажування під час всесвітньої пандемії. 

За 8 років існування компанії ми змогли створити ідеальну систему стажувань, допомогти сотням українських студентів та молодих вчених здійснити свої мрії та розвиватися професійно.

Словаччина та Польща

Болгарія та Австрія

Угорщина та Чехія

Хорватія та Словенія

Років продуктивної праці

Проведених заходів

Академічних годин

Досвід

За 9 років своєї історії компанія Centre SIPD провела безліч цікавих та незабутніх стажувань за кордоном, які стали чудовим досвідом для учасників та принесли багато користі для їх кар’єрного та особистісного зростання.

На конференціях можна почути доповіді від провідних вчених та дослідників, які розкажуть про свої новітні розробки та відкриття в науці.

Корисності:

  • Збільшення світогляду та поглиблення знань.
  • Розвиток наукового співробітництва. 
  • Публікація результатів наукових досліджень = збільшення шансів на фінансування подальших досліджень.
  • Підвищення кваліфікації. Освоєння нових методів та підходів.
  • Розширення культурного досвіду. 

Важливість

Отримання академічних годин є важливим елементом успішного навчання і розвитку в академічній галузі. Особливо важливо отримувати академічні години для викладачів та дослідників.

1. Додатковий розвиток може покращити рівень навчання та підготовку студентів.

2. Отримання академічних годин сприяє підвищенню кваліфікації та професійному розвитку, дозволяючи здійснювати наукові дослідження, публікувати статті та давати лекції на конференціях.