Освіта в Європі

 

В рамках розвитку міжнародних зв’язків діє спільна програма з Варненським вільним університетом ім.Чорноризця Храбра  (Varna Free University, Болгарія), як результат підписаного Меморандуму про співробітництво.

Мета проекту: підготовка високопрофесійного корпусу фахівців, котрі досконало застосовують набуті знання.

Переваги навчання:

Навчання відкриває широкі можливості для професійної реалізації її випускників. Отриманих знань буде достатньо як для працевлаштування в органи та інституції Європейського Союзу так для приватної практики на території ЄС і за його межами.

 За бажанням, випускники можуть продовжити навчання в ВСУ «Чорноризець Храбр» для отримання науково-кваліфікаційної ступеня «доктор».

 

ВАРНЕНСЬКИЙ ВІЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЧОРНОРИЗЦЯ ХРАБРА

Адреса: Болгарія, Варна, к.к. Чайка, 9007

Тел.: +35952359639

Представник в Україні: +380677685264

E-mail: marketing@vfu.bg

Http://www.vfu.bg

ВВУ ім. Чорноризця Храбра – це освітній бренд, визнаний не тільки в Болгарії, але й в Європі та Америці. Це найвідоміший приватний університет в Болгарії, який є першим університетом в Болгарії, що має престижні знаки Виконавчого агентства з освіти й культури при Європейській комісії – ECTS Label, DS Label, а також HR Logo.

Університет є єдиним в Болгарії закладом освіти, який отримав сертифікат відповідності системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. В університеті функціонує 85 бакалаврських та магістерських програм, 29 аспірантських програм, навчається 8 000 студентів з 27 держав світу та 35 000 випускників. Сучасний університетський кампус розташований на березі Чорного моря.