Конференції

МіжнароднУ ЛІТНЮ АНГЛОМОВНУ ШКОЛУ

4-12 серпня 2019 р., Хорватія – Україна (6 ночей/7 днів)

 

 

Навчальний курс у мовній школі розроблено за передовими європейськими технологіями на основі чітко визначеного рівня володіння англійською мовою за методом «комунікаційної активності», сертифікованими випускниками Cambridge. Повне занурення у англомовне середовище дозволить удосконалити власні знання до рівня, достатнього для повсякденного спілкування.

 

Мовна підготовка включає 30 годин навчальних аудиторних занять (по 3-6 години на день). Група формується у кількості 12-15 чоловік. Навчання здійснюється за базовим і середнім рівнями, що визначається за результатами попереднього тестування.

По закінченню курсу всім, хто успішно виконав тестові завдання, видається сертифікат про навчання у Школі.

 

 

...

13-03-2019

МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА

«Міжнародний захист прав людини»

22-30 червня 2019 г., Болгарія – Україна

Літня Школа це:

– прогресивні ПРЕДСТАВНИКИ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ;

– незабутні 8 днів воркшопів;

– надихаючі сертифіковані міжнародні тренери;

– мотивуючі спікери-практики;

– ЕКСКУРСІЙНА програма.

Міжнародна літня школа буде присвячена розвитку професійних якостей та компетентності юриста у сфері захисту прав людини, які є необхідними в умовах актуальних питань захисту прав людини сьогодення, як на національному так і на міжнародному рівнях.

Міжнародна літня школа пропонує унікальну можливість набути досвід та обмінятися думками щодо поліпшення стану справ у цій сфері, шляхом укріплення міжрегіональних і міжуніверситетських зв&r...

26-03-2019